به گزارش روابط عمومی سیمان خاش، کمیته تعالی و پیشرفت استراتژی، با هدف ارتقاء فرهنگ تعالی و توانمندسازی در امر بهره وری ، با حضور مدیران و روسا و سرپرستان شرکت سیمان خاش در محل کارخانه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سیمان خاش، کمیته تعالی و پیشرفت استراتژی، با هدف ارتقاء فرهنگ تعالی و توانمندسازی در امر بهره وری ،  با حضور مدیران و روسا و سرپرستان شرکت سیمان خاش در محل کارخانه برگزار گردید.

 

در این جلسه مدیرعامل سیمان خاش ، مهندس حاج نایب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، انقلاب اسلامی، جبهه مقاومت و امنیت ، سردار سلیمانی و محکومیت جنایت رژیم غاصب صهیونیستی در حمله به نوار غزه ، درخصوص هفتمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت که از سوی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) ابلاغ گردیده اظهار نمود: جایزه ملی تعالی سازمانی مبتنی بر ارزیابی رویکردها و نظام مدیریتی سازمان ها و شرکت ها و نتایج موفقیت‌های آنها توسط گروهی از ارزیابان خبره و بر اساس الگوی تعالی سازمانی با هدف ارتقای بهره وری طراحی شده است.

 

مهندس حاج نایب با بیان این که از ابتدای ابلاغ شستا این فرایند در دستور کار واحد استراتژی و تعالی سازمانی قرار گرفته است و با برنامه ریزی و ایجاد زیرساخت لازم با همکاری واحدها، در فرآیند خود ارزیابی و ارزیابی نهایی تعالی سازمانی مشارکت نموده ، لذا در این راستا باید عزم مشترکی صورت پذیرد. بنابراین امید است در سایه تلاش تمامی همکاران ، قدمهای استوارتری در جاده تعالی شرکت سیمان خاش برداشته شود و نتیجه این امر در بهبود فرآیندهای تولید نمود یابد.

 

در ادامه مهندس حاج نایب ، ضمن تقدیر از زحمت کلیه همکارانی که در فرآیند تعمیرات اساسی صورت گرفته در کارخانه نقش ایفا کرده اند افزود: تعالی یعنی رفتن به فراتر از آنچه مورد انتظار است و این یعنی ، تعالی سازمانی مسیر سفر است و نه مقصدآن.

 

ایشان با تاکید بر برگزاری مستمر جلسات کارگروه های تخصصی تعالی ، هدف از شرکت در ارزیابی تعالی را صرفاکسب رتبه ندانسته و ادامه داد: هدف جاری کردن فرآیندها ،کنترل ، اصلاح و در نتیجه افزایش رضایت مندی تمام ذینفعان است.
مدیرعامل شرکت سیمان خاش تاثیر پیاده سازی مدل تعالی سازمانی را در سه حوزه ،مدیریت زمان،افزایش کیفیت و کاهش قیمت تمام شده دانسته و افزود: شرکت سیمان خاش مطمعنا در این زمینه پتانسیل بالایی دارد و امیدوارم همچون گذشته با همدلی و همیاری کلیه همکاران عزیز شاهد کسب موفقیت های بیشتری در این زمینه باشیم.